Dôležitý oznamPre všetkých, ktorí sledujú moje preklady, mám jeden dôležitý oznam! Keďže takéto veci nerobievam a skôr to nechávam na Kútik na žalovanie, v tomto prípade bude lepšie, aby to bolo vyvesené na hlavnej stránke.

V prvom rade sa chcem vyjadriť k prekladom.
Niektorí z vás viete (tí, ktorí mi píšete správy na gmail), že momentálne som na tom s časom naozaj biedne. Trápim sa so svojou bakalárkou, ktorú potrebujem tento mesiac dopísať, trápim sa so školou a skúškami a množstvom iných súkromných vecí, preto naozaj nemám čas na preklad úplne všetkých rozpracovaných seriálov. Ja viem, moja chyba, mám toho veľa v preklade. Zatiaľ je to teda vyriešené nasledovne:

Po Chicago Typewriter doprekladám Nang Rai Sai Lab & The Journey of Flower.
Po Eternal Love doprekladám Lost Love in Times.
Po Good Witch (niekedy začiatkom mája)  sa vrhnem na preklad Maids & My Husband Oh Jak Doo.

Ďalšie seriály, ktoré mám v pláne ako najbližší preklad na teraz odmietam riešiť. Budem sa tomu venovať, až keď budem mať po bakalárke a keď si premyslím, ako to bude ďalej s mojou robotou, do ktorej sa vraciam zase od apríla.

Mojim druhým oznamom, ktorý nie je tiež podstatný je, že vzhľadom na isté skutočnosti, budem niekedy v mesiaci apríl/máj sťahovať svoj blog pod iný názov. Niektoré úkony som už urobila, ale stále nemám čas to poriadne riešiť, takže to zatiaľ nechávam tak. Blog by som chcela presťahovať až po preklade Chicago Typewriter a Eternal Love. Stále ostávam na blogspote, bude sa meniť len názov blogu. A keď sa tak stane, zmením aj všetky odkazy, ktoré na moju stránku sú, t.j. že na culture-of-asia.blogspot.sk ma už od istého dňa nenájdete. Ale nemajte obavy, než sa tak stane, ešte raz sa vám s podobným oznamom ozvem. :) 

Ďakujem za pochopenie. Shiho

Stanka Skladanová

2 komentáre:

  1. dobře , měj se , děkuji za informace

    OdpovedaťOdstrániť
  2. v pohode ,drzim palce at to zvladnes ,jsem rada ze si stim nesekla :-D

    OdpovedaťOdstrániť