My Secret Romance (애타는 로맨스)

Obsah: Cha Jin Wook je synom z bohatej rodiny, ktorý vyhľadáva krátke romániky a berie život ľahkovážne. Lee Yoo Mi je zas nešikovná kuchárka, ktorá doposiaľ nemala priateľa. Osud chce, aby sa títo dvaja stretli a strávili spolu jednu noc. Znovu sa stretávajú až po troch rokoch, čo odštartuje romancu.

Pôvodný názov: Aetaneun Romaenseu
V znakoch: 애타는 로맨스
Anglický názov: My Secret Romance
Alternatívny názov: Frustrating Romance / You Drive Me Crazy
Krajina pôvodu: Južná Kórea
Rok: 2017
Počet epizód: 13
Čas na epizódu: 60 min.
Hrajú: Bang Sung Hoon (Cha Jin Wook), Song Ji Eun (Lee Yoo Mi), Kim Jae Young (Jeong Hyeon Tae), Jung Da Sol (Joo Hye Ri)...


DOKONČENÉ

Stanka Skladanová

24 komentárov:

 1. Neviem či si moj komentat dostala ale nie takuto formu blogu som este nevidela ale asi to funguje normalne. Len by som sa chcela opytať či titulky vydu dnes a zajta ? 😀😀😀

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, na titulkoch budem pracovať dnes a zajtra, aby som ich stihla preložiť do ďalšieho dielu. Prvá časť by sa tu mohla objaviť okolo noci. :)

   Odstrániť
 2. Podívala jsem se na první díl a je to fakt paráda. Tak doufám, že tento seriál bude tak podařený i na dále.
  Moc děkuji za titulky a drží palce, ať jde překládání od ruky (u všech seriálů, které jsi si vzala pod své křídla a které jsem si díky tobě rozkoukala - Fox in the Screen a Eternal Love). Mimochodem, skvělý výběr!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Neskutočne som ti vďačná za preklad a dúfam, že sa čoskoro dočkám aj druhej časti i keď viem, že prekladáš aj iné veci. :) Toto je proste ale TOPka. Dúfam, že ťa bude preklad baviť až do samého konca a ako písala Panda, tak tiež dúfam, že ti pôjde od ruky a nebudú ťa v ňom trápiť žiadne náročné stavby viet. :) Držím palce!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tiež by ma zaujímalo, či budeš naďalej prekladať :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Áno, budem ďalej prekladať, len teraz mi to ide trochu pomaly, pretože sa musím pripravovať na skúšky. Ďalšiu časť by som však chcela dokončiť max do budúcej nedele. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ahoj moc děkuji za překlad My secret romance :) první díl byl skvělý a nese se to v duchu i nadále. Děkuji za překlad a doufám, že poslední díly taky tak skvělé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jak to vypadá s překladem této doramy? Moc si tvůj překlad užívám, vždy netrpělivě vyhlížím, kdy se objeví na Aki a teď už dlouho nic... Prosím,prosím,že jsi neukončila činnost v této sérii?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nič také, na preklade mienim ďalej pracovať, no teraz sa musím sústrediť na školu, takže prekladu venujem len minimum svojho času. :) Ako som už písala, nový diel by som chcela preložiť do budúcej nedele, tak žiadne strachy a, prosím, trochu strpenia. :)

   Odstrániť
 8. Děkuji. Nekoukla jsem se na datum odpovědi výše. Ať ti zkoušky jdou od ruky. Už se těším na další díly

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Jsi nejlepší, děkuji za další překlad

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ja sa chcem spýtať kedy bude asi približne 10. časť preložená

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, dnes by som sa chcela popasovať ešte s 5. a 6. časťou Eternal Love, ktoré nemá tak veľa riadkov a zajtra by som sa mohla pustiť zas do My Secret Romance. :)

   Odstrániť
 11. Ahoj, nechcela by si náhodou My Secret Romance tak nejako predčasne doprekldať a potom sa vrátiť k Eternal? Bavia ma veľmi obe série, ale Secret pomaly končí a som na ten záver zvedavá, tak by som to rada dopozerala. :) Sama robím viac vecí naraz, takže pochopím, ak takýto nápad zamietneš, ale veľmi sa na preklad teším. :D Ďakujem ti pekne. Prekladáš naozaj veľmi dobre. Pri sledovaní nemám žiadne momenty, ktorým by som kvôli titulkám nerozumela. Snáď sa tu teda čoskoro objavia aj posledné časti. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, právne dnes som dokončila 6. časť Eternal Love a to bol môj limit, ktorý som si stanovila, že po ňom sa vrhnem už len na drámu My Secret Romance, na ktorej budem pracovať, až kým ju nedokončím. Myslela som si, že tento týždeň sa mi ju podarí dokončiť, ale keďže nie je všetko ružové, nebola som toho schopná. Zároveň sa ospravedlňujem tebe aj všetkým ostatným za dlhé čakanie na ďalšie časti. :) Snáď sa to do konca mesiaca dobojujem. :)

   Odstrániť
  2. Edit: Tak som si trochu zamakala a nové titulky sú na svete. :)

   Odstrániť
  3. Veľmi pekne ďakujem! :) Budem sa tešiť aj na ten zvyšok. Potom sa zase vrátiš k Eternal? To má neskutočne veľa dielov... ešteže nemajú tie časti cez 1000 riadkov... :D

   Odstrániť
 12. Děkuji za překlad. Kdy se asi tak dočkáme my netrpělivý 13 dílu?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. 13. časť prekladám po malých kúskoch dnes celý deň, no keďže mám zajtra dôležitú skúšku, robím to len počas páuz, takže nie je isté, kedy ho dokončím - buď sa tu objaví ešte do polnoci, buď zajtra ráno alebo ho dokončím až zajtra k večeru. :)

   Odstrániť
 13. To je super :-) ani zítra není za rok , takže děkuji moc! Už se těším!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Dokoukáno :) hrozně moc děkuji za super překlad ke skvělé doramce a ať se ti daří i u ostatních projektů. Překlad jsem si vážně užila. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Ahoj,
  díky moc za překlad tohoto seriálu. Moc jsem si to užil. Naladění na stejné vlně ;-). Miike

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Úžasná dorama!!! Milujem ju!! A ďakujem za preklad :D je super

  OdpovedaťOdstrániť