Eternal Love

Obsah: Po zničujúcej vojne klan nesmrteľných zaplatil vysokú cenu za uväznenie Pána démonov. O 70,000 rokov neskôr v snahe znovu uväzniť Pána démonov, ktorý sa skoro oslobodil, je Bai Qian poslaná do smrteľnej ríše a stráca svoje spomienky. Tu však stretáva Ye Hua, do ktorého sa zamiluje. Ich láska však prechádza mnohými nástrahami.

Pôvodný názov: San sheng san shi shi li tao hua
V znakoch: 三生三世十里桃花 / 三生三世,十里桃花
Anglický názov: Three Lives Three Worlds, Ten Thousand Miles Of Peach Blossoms
Alternatívny názov: Eternal Love
Krajina pôvodu: Čina
Rok: 2017
Počet epizód: 58
Čas na epizódu: 45 min.
Odkaz: dorama.akihabara.cz
Hrajú: Yang Mi (Bai Qian/Si Yin/ Su Su), Chao Mark (Ye Hua/Mo Yuan), Dilmurat Dilraba (Bai Feng Jiu), Gao Vei Guang (Dong Hua Dijun), Chang Zhi Yao (Zhe Yan), Zhang Bin Bin (Li Jing)...

Postavy:
Líščí klan zo Qing Qiu
Bai Qian (5. princezná, budúca kráľovná Qinq Qiu), Zhe Yan (nesmrteľný z Klanu Fénixa), Bai Zhen (4. princ), Bai Feng Jiu (dcéra 2. princa), Bai Zhi (Líščí kráľ), Bai Yi (2. princ), Shao Xin (hadia duša), Mi Gu (stromová duša, sluha Bai Qian)...

Hora Kunlun
Mo Yuan (Boh vojny, majster na hore Kunlun, potomok Nebeského otca), Die Feng (Starší hory Kunlun, 2. princ Vodného kráľa Západného mora), Ling Yu (9. žiak), Zi Lan (16. žiak)...

Kmeň démonov
Qiang Cang (súčasný Pán démonov), Li Yuan (1. princ), Li Jing (2. princ), Yan Zhi (princezná), Xuan Nu (manželka 2. princa), Zlatý lev (beštia Qiang Canga), ohnivý qinlin...

Nebeský kmeň
Ye Hua (syn 1.princa, Korunný princ, budúci Nebeský pán), Nebeský pánDong Hua Dijun (niekdajší Boh nebies i zeme), Si Ming (Pán hviezd), Si Jin (princezná z vyhladeného klanu), Ah Li (potomok Su Su a Ye Hua), Sang Ji (2. princ), Lian Song (3. princ), Yang Cuo (1. princ), Le Xu (manželka 1. princa), Zhi Yue (sesternica Ye Hua), Yuan Zhen (syn Shao Xin a 2. princa), Miao Qing (princezná z Východných morí)...


PREBIEHA PODROBNÁ KOREKTÚRA
0/58
Stav prekladu: 

35. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (2.2.2018)
36. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (3.2.2018)
37. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (4.2.2018)
38. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (2.3.2018)
39. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (5.5.2018)
40. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (6.5.2018)
41. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (9.5.2018)
42. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (10.5.2018)
43. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (11.5.2018)
44. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (12.5.2018)
45. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (13.5.2018)
46. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (18.5.2018)
47. časť - epizóda (uloz.to) - titulky (uloz.to) (20.5.2018)
20.5.2018 - 48. časť - prekladá sa

Stanka Skladanová

29 komentárov:

 1. Veľmi sa na Eternal Love teším. Budeš potom pridávať videá na nejaký náš server, ako napríklad uložto? Alebo si mám videá pozháňať niekde inde? Dúfam, že ťa bude preklad baviť a pôjde ti od ruky. :) Má to strašne veľa častí. :D Ale projekt, ktorý teraz prekladáš ti ide veľmi dobre. No som zvedavá. Budem sa na tvoju prácu tešiť. :)
  DQ.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, epizódy budem určite dávať spolu s titulkami na uloz.to ako pri Fox in the Screen. Sama sa na preklad teším, pretože som túto drámu už v podstate videla a určite by to malo byť preložené. Ja len dúfam, že to všetko postíham a naozaj tu budú prvé titulky v sľúbenom čase. :)

   Odstrániť
 2. Velké díky za překlad, moc mě tento seriál baví, už se nemůžu dočkat pokračování :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Děkuji za další díl, už jsem se moc těšila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Díky za překlad, každý čínský seriál co je přeložený je velké plus. Zajímá mě, zda plánuješ i překlad filmu dle stejného námětu, co má vyjít v létě? Hraje tam Yang Yang, tak mě hodně zajímá :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, o tom filme som doposiaľ nepočula, takže som si ho musela poriadne vygooglovať. Žiadny film som doposiaľ neprekladala, ale ak je záujem tak ho môžem preložiť, i keď všetko závisí od toho, kedy budú anglické titulky. :)

   Odstrániť
 5. Ahoj, prosím kdy bude další díl?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, aktuálne sa snažím doprekladať Fox in the Screen a 2. časť The Journey of Flower, takže až sa mi to podarí, vrhnem sa znovu aj na Eternal Love. Max koncom toho týždňa! :)

   Odstrániť
 6. Odpovede
  1. Ahoj, teraz ti neviem povedať presný deň, ale budem na tom pracovať v najbližších dňoch. :)

   Odstrániť
 7. ahoj kedy sem pridáš prosím dalšie deily ?

  OdpovedaťOdstrániť
 8. 4. časť sa tu objaví ešte behom dnešného večera. 5. a 6. časť dokončím do zajtra. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Aaaa, tohle mi nemůžou dělat! Takhle napínat do dalšího dílu! Fakt mě to zabije :D
  Moc děkuji za překlad. Nemůžu se dočkat dalšího dílů (chápu, korektury, ale i tak se nemůžu dočkat). Moc děkuji za překlad a tvoji snahu. Děkuji!

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ahoj, veľmi ma prekvapilo, že sa niekto pustil do čínskej doramy, ale vyzerá to úžasne a teším sa, kedy si to pozriem. Si šikovná, čo pozerám, preklady ti idú dosť rýchlo. Len tak ďalej, si šikulka a máš dobrý výber dorám! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Tak som sa po desiatich rokoch opäť dostala k čínskym seriálom. Jediný celý seriál, ktorý som videla je Tian long ba bu (2004)

  A dostala som sa práve ako k prvému suriálu k: The Journey of Flower - je to luxusný seriál, ktorý je môj čínsky "Number One", viď. aj ďalšie nižšie.

  Sledujem teraz Eternal Love (Epizóda 16), Princess Agents (niekde za polkou) a Shan Shan Lai Le / Boss and Me.

  Nejdú mi vložiť linky: sú tu - pastebin.com/UC90SBt0

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ach, tak teraz si vymenovala všetky seriály, ktoré zbožňujem! Naozaj vieš, čo je dobré.
   Áno, The Journey of Flower je neskutočný seriál, musím sa priznať, že aj ja to mám podobne, začínala som tým seriálom a potom hop, už to bolo a prepadla som čínskym seriálom :D Ale mojim top zatiaľ zostáva Eternal Love!

   Hm, čím to asi tak bude, že sleduješ Princess Agents a Boss and Me? Tipujem, že v tomto má prsty Zhao Zanilia alebo sa mýlim? Každopádne, aj to sú oba neskutočne dobré seriály, a Boss and Me - fu! Videla som to v pôvodnom znení a teraz už len čakám na titulky, aby som si to mohla pozrieť znovu. :)

   Odstrániť
 12. Seriál som pozrela celý, a je jednoducho výborný.
  Čínska filozofia Konfucia je tu unikátne spracovaná na jedničku. Pochvaľujú si aj samotní číňania (komentáre posledných dvoch dielov 57 a 58. Zoznam 58 epizód: https://www.youtube.com/playlist?list=PLpOa-OrneXm34lESV2HJzCIFHA3tBrI5s). No anglické titulky som pre tie posledné dva diely našla až tu - http://viewasian.com/drama/the-journey-of-flower/ Naviac sú napevno vo videu ale vďaka aj za tie. Ak si chcete video stiahnúť tak stačí tu - https://9xbuddy.com/ zadať link patričného dielu a stiahnúť vo formáte .MP4.

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Jéj, ahoj Stanka!
  Teší ma Tvoja práca, tiež mám rada ázijské filmy. Úplnou náhodou som natrafila na tento seriál a chytil ma natoľko, že som odpozerala všetky diely, čo boli preložené na uložto a zrazu vidím, že 21. diel preložený nie je, tak celá sklamaná pátram, z kade preklady pochádzajú a zistím, že to robíš Ty :)
  Teším sa teda na ďalšie preklady <3

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Když jsem před 3 dny narazila na tuto webovou stránku, tak jsem se málem rozpustila z toho zjištění,že se zde překládá tento seriál ♥♥♥ Byla to láska na první pohled, jakmile jsem si pustila první díl^^
  Chci ti ze srdce poděkovat za to, že ses ujala tohoto překladu a moc, moc, moc se těšííím na další díly♥

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Eternal Love
  Chci se zeptat, jak to vypadá s překladem?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Keďže sa blížia sviatky a ja budem mať trochu voľna, budem sa snažiť na preklade EL zapracovať a niečo ešte do konca roku vydať. Ale kedy presne budú nové titulky, tak to netuším a nechcem ti klamať. :)

   Odstrániť
  2. díky za pravdivou :D a rychlou odpoved

   Odstrániť
 16. Odpovede
  1. Ahoj, aktuálne budem pracovať na korektúre 35. dielu, takže dnes by to malo byť. :)

   Odstrániť
 17. Ahoj chtela bych ti podekovat ze to prekladas dal,jsem ztoho uplne hotova a ja ten serial uplne zeru,hltam dil po dilu,takze se nemuzu dockat na dalsi dil

  OdpovedaťOdstrániť